spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Prerobte budovu na byty v centre POPRADU!

Ulica: Okružná
Mestská časť: Poprad
Obec: Poprad
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Slovakia properties vám ponúka jedinečnú investičnú príležitosť. Bytov v Poprade je málo, a preto predávame túto budovu, z ktorej môžete urobiť viac ako 10 bytov, od garsoniek po 3 izbové byty. Alternatívou pre využitie tejto budovy môže byť aj sídlo lekárov, ako súkromná klinika, ambulancie, sídlo firmy, na prízemí je možnosť veľkého showroomu. 

Táto budova je na LV vedená ako "Budova". Podľa vyjadrenia z úradu je možnosť zapísať na LV jednotlivé bytové jednotky a rozpredať ich jednotlivo. Budova je po rekonšturkcii.

Pozemok má 10 árov, možnosť parkovania pred budovou ako aj vo dvore.  Rozloha zastavanej plochy 325 m2. Úžitková plocha troch podlaží je spolu cca do 800 m2. Presný údaj upresníme.

Budova má 3 podlažia. Atraktívne prízemie je vhodné na obchodné priestory. Druhé podlažie - vytvorenie jednotlivých ambulancií alebo garsóniek. 4 kancelárie majú kúpelne so sprchovacími kútmi, ďalšie kancelárie majú spoločné toalety na chodbe. Na treťom podlaží sa nachádzajú dva podkrovné 3 izbové veľkometrážne byty.  Oddelené samostatne obývateľné. Rozloha 110 m2 a 130 m2. Kúrenie podlahové + samostatné. (veľká obývačka, kuchyňa, 2x izba s balkónom, kúpeľňa s vaňou a toaletou). Riešenie a vybavenie aj pre náročnejších klientov.


Budova je centrálne vykurovaná (samostatná kotolňa). Vo vlastníctve fyzickej osoby. ŽIADNE ŤARCHY, čistý list vlastníctva. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva, preverená nehnuteľnosť. K dispozícii máme kompletné pôdorysy, poskytneme na vyžiadanie.

Výhodná investícia do budúcna, pešia zóna 5 minút chôdze. ODPORÚČAME!! Príjemná lokalita.

Pre osobnú obhliadku neváhajte kontaktovať maklérku, Mgr. Klaudia Gregušová, MBA na tel. č. 0911 33 55 00. Cena na vyžiadanie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
800 m2
Úžitková plocha:
800 m2
Počet podlaží:
3
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Klaudia Gregušová, MBA

Mgr. Klaudia Gregušová, MBA

konateľka, realitná maklérka

  • Česky
  • Slovensky
  • English
  • rusr

Zakladateľka mediálno-realitnej spoločnosti Mgr. Klaudia Gregušová, MBA vyštudovala právnickú fakultu a ukončila postgraduálne štúdium executive Master of business administration na filiálke Varšavskej univerzity - fakulty manažmentu v Prešove. Skúsenosti na trhu s realitami má aktívne viac ako 5 rokov. Riaditeľka spoločnosti vedie team siedmich maklérov v pobočkách Bratislava, Nitra a Poprad.

Radi Vám poradíme