spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O nás

Nitra PROPERTIES sa od svojho vzniku v roku 2016 stala etablovanou realitnou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí každoročne rozširujúca sa pôsobnosť. Zo začiatku sme pôsobili len v nitrianskom regióne, dnes už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky - najmä v mestách Bratislava, Nitra, Senec, Bernolákovo, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Vrábľe a iných. Doteraz sme zrealizovali obchody v celkovom objeme 5 miliónov eur. 


Stavili sme na kvalitný marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, využívame moderné kamerové technológie ako aj dron. Zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach, veľkoplošnej LED obrazovke, v Televízii Central kde v prípade exkluzívnej formy spolupráce s klientom plne hradíme reklamný a inzertný priestor danej nehnuteľnosti. Vďaka mediálnej podpore sa nám podarilo predať niekoľko drahších nehnuteľností.

Nitra PROPERTIES dbá najmä o odbornosť svojich maklérov. Naši kolegovia prechádzajú školeniami v Slovenskej realitnej akadémii ako aj firemným vzdelávacím systémom, vďaka čomu z našich maklérov rastú čoraz lepší a skúsenejší realitní profesionáli.


Naše služby zahŕňajú komplexný servis,  predaj alebo prenájom nehnuteľnosti na najvyššej úrovni. Našim klientom odporúčame služby nášho spolupracujúceho finančného experta.

Nitra PROPERTIES sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.